Позачергова сесія через ярмарок

487

Підприємці заробляють – місто гуляє. Щорічно у Кам’янці-Подільському відбувається весняний ярмарок. Подія традиційна і приурочена до відкриття туристичного сезону. Однак, без дозволу місцевої влади тут ніяк. На позачерговому засіданні у міській раді до мера міста звернулася підприємиця з проханням проголосувати за проєкт якомога швидше, адже ярмарок має відбутися уже наприкінці квітня, тож часу обмаль.

Тим часом проти ярмарку виступили власники готельно-рестораного бізнесу. Напередодні відповідне звернення готельєри направили до міськради. Обгрунтування просте – конкуренція. Мовляв, через ярмарок від них йдуть клієнти. Тому подію потрібно заборонити. Утім, підтримки у влади цей аргумент не знайшов.

Утім, лояльна позиція депутатського корпусу, виявляється ще не гарантія успіху. Зрештою заслухавши усі позиції Кам’янець-Подільський міський голова так і не поставив питання щодо надання дозволу на ярмаркування на голосування. Мовляв, чітку відповідь підприємці отримають згодом, під час іншого пленарного засідання. Тим часом місцеві підприємці кажуть, вже розпочали підготовку до святкових торгів, ба більше тут гарантують, будуть неухильно дотримуватися усіх карантинних вимог.