Пожежу на інноваційному терміналі Нової пошти ліквідовували хмельницькі рятувальники.

577

 Пожежу на інноваційному терміналі Нової пошти ліквідовували хмельницькі рятувальники. Загоряння сталось на третьому поверсі адмінбудівлі. У небезпеці опинились працівники терміналу. За такою легендою проходили тактичні навчання вогнеборців та служб взаємодії. 

 Близько вісімдесяти працівників інноваційного терміналу Нової пошти, що у Хмельницькому, опинились в небезпеці. На третьому поверсі адмінбудівлі сталась пожежа. За такою легендою місцеві рятувальники та служби взаємодії проводили тактико спеціальні навчання.

 На місці події вогнеборці почали рятувати людей, які не могли самостійно вибратись з верхніх поверхів. Надзвичайники евакуювали шістьох працівників терміналу за допомогою пожежних драбин. Окрім загоряння, рятувальники виявили, що в приміщенні розлилась небезпечна хімічна речовина. Аби зрозуміти, що це за речовина та убезпечити людей від наслідків, надзвичайники залучили хімічну лабораторію аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

 В рамках навчань рятувальники загасили умовну пожежу та запобігли можливим наслідкам через розливання небезпечної речовини. Усіх працівників терміналу вдалось врятувати та зберегти приміщення. Такі навчання адміністрація терміналу вважає вкрай важливими. Адже на підприємстві працює багато людей і всі вони повинні знати, як діяти в разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

 В управлінні ДСНС кажуть, на таких обєктах, як термінал, необхідно проводити подібні навчання. Оскільки підприємство нове, рятувальники перевірили знання правил безпеки персоналу та правильність дій працівників в разі виникнення надзвичайної ситуації. В загальному роботу усіх служб взаємодії та колективу терміналу оцінили на «добре».