Про рік роботи звітує юстиція області

458

Сказано – зроблено. Головне управління юстиції Хмельницької області прозвітувало про успіхи своєї роботи за минулий рік. Загалом, правнича гілка  нашого краю  в рейтингу областей зайняла найвищий рівень. На цей результат вплинуло чимало факторів.

Рік інновацій, презентацій та роботи.  2017-тий  став реформаторським для правничої галузі України і, зокрема, Хмельницької області. Так, органами юстиції були запроваджені проекти «Шлюб за добу», просвітницька ініціатива «Я маю право» та ряд інших. За цей час, за словами начальника управління юстиції області, вдалося сформувати команду, яка в подальшому працюватиме над новими проектами.

За результатами роботи наша область посіла перше місце в рейтингу регіонів країни. Зокрема, це стосується роботи органів Державної виконавчої служби. Їй вдалося майже вдвічі перевищити загальнодержавний показник із виконання судових рішень.

В вересні цього року по всій території держави був запроваджений проект «Я маю право». Завдяки йому було проведено більше півсотні виїздів та надано близько семисот консультацій.

Кожне з  нововведень вже набуло популярності серед жителів області, переконують в юстиції.