Проблеми скрізь однакові, або Як чернівецькі транспортники  перевіряли хмельницьких перевізників.

96

Чернівецькі транспортники  перевіряли хмельницьких перевізників. Укртрансбезпеківці з сусідньої області завітали до нашої задля обміну досвідом. Чомусь учились, чомусь навчали, а, заразом працювали у спілці із нашими фахівцями. В рамках традиційного комплексу профілактичних заходів «Увага, серпень: масові перевезення» завітали на кожен вокзал, розташований у обласному центрі. Побаченому не здивувалися, адже, кажуть, проблеми у галузі – скрізь однакові.

За збігом обставин ось цей автобус возить людей у Чернівці. Інспектор тамтешнього управління Укртрансбезпеки до нього придивляється дуже пильно.

Кілька хвилин на перевірку документів і водія відправляють у рейс. Кажуть, власник цього маршруту – не злісний порушник. У нього – протерміновані вогнегасники та аптечка, все інше – в нормі, тому обійдеться попередженням.

Водій маршруту запевняє, чекати довго не доведеться. Усі недоліки ліквідують найближчими днями.

Такі незначні хиби виправити і справді нескладно. Хоча навіть вони несуть нехай не пряму, утім, загрозу безпеці перевезень на пасажирському транспорті. Вона ж сьогодні – під особливим контролем укртрансбезпеківців. З 12 по 31 серпня по всій країні триває комплекс профілактичних заходів. Так сталося, що цьогоріч він співпав із традиційним обміном досвідом між управліннями.

Працювати не на своїй території зовсім не складно. Адже, зізнаються інспектори, порушення, що на Чернівеччині, що на Хмельниччині – аналогічні.

Укртрансбезпеківці зізнаються, незважаючи на те, що працюють задля безпеки пасажирів, не завжди чують від них подяку. Хоча цього дня у Хмельницькому люди нехай мовчки, утім, підтримували перевіряючих. Кажуть. Не всі наші перевізники – добросовісні.

Аби таких надзвичайних подій не виникало такі  – профілактичні, а не каральні заходи обов’язково потрібні. Укртрансбезпеківці певні, перевізників не завжди слід брати штрафами.