Професіоналізація кадрів в умовах децентралізації: важливо чи ні?

287

Професійне керівництво – успішна громада. У Хмельницькому говорили про важливість професіоналізації кадрів в умовах децентралізації. Круглий стіл відбувся на базі Хмельницького університету управління та права. Саме сюди прибули голови громад з усієї області, обласні чиновники тощо.

Громада настільки успішна – настільки професійне її керівництво. Саме так вважає Сергій Когут, голова Солобковецької ОТГ. Звісно, каже очільник, на ефективність громади впливає багато чинників, втім професіоналізація кадрів – один з найважливіших.

Кожен працівник повинен бути на своєму місці, переконані у Війтовецькій ОТГ. Тож, при прийомі на роботу обов’язково має пройти конкурсний відбір, а вже працюючи, постійно навчатися та підвищувати кваліфікацію.

У селі, до слова, професійні кадри знайти не так то й просто, тому Жванецька ОТГ до себе на роботу переманює працівників з міста.

Брак професійних кадрів – актуальний не тільки для Жванецької ОТГ. Після створення практично усі громади області зіткнулися з цією проблемою.

Тобто професіоналізація кадрів в умовах децентралізації – особливо важлива. Все тому, що професійності вимагають самі люди, бо ж хочуть отримувати якісні послуги та жити у заможній громаді. А розвиток громади, у першу чергу, залежить від професійності очільника та його команди.