Прикривали злодіїв на залізничному вокзалі: піде під суд група поліцейських на чолі з підполковником

252

Завершено слідство щодо групи поліцейських, які прикривали злодіїв на Київському залізничному вокзалі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

За офіційною інформацією, до злочинної групи входили сім співробітників поліції. Очолював групу підполковник поліції – начальник сектора кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський. До скоєння злочинів останній залучив начальника оперативно-пошукового сектора відділу кримінальної поліції Солом’янського райуправління, оперуповноваженого, трьох поліцейських сектора превенції та поліцейського-водія. Також до групи входили троє кишенькових злодіїв.

 

«Поліцейські координували дії злодіїв, визначаючи час і місце їхньої роботи, а також чинили дії, які допомогли б злодіям уникнути кримінальної відповідальності. Так, протягом серпня – листопада 2017 року даною групою було здійснено серію крадіжок, завдано матеріальних збитків на суму близько 380 тис. грн. Злодії не лише платили правоохоронцям данину, але й систематично ділилися з ними викраденим у громадян майном», – ідеться в повідомленні прес-служби прокуратури міста Києва.

Членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України, та додатково оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовим особам Національної поліції, які входили до складу організованої злочинної групи.

Джерело.