«Пташиним скандалом» завершилися святкові вихідні у Хмельницькому

У Хмельницькому завершилися святкування, приурочені до Дня міста

524

Однак, не обійшлося і без скандалів. Зокрема, одна із подій надовго залишить неприємний осад.

Так, під час святкових заходів окремі особи пропонували містянам фотопослуги. Здається нічого особливого. Та ось лише ці фото пропонували зробити з дикими птахами, яких тримали у клітках та ящиках. Сов та яструбів саджали хмельничанам, які прогулювалися на руки та фотографували. Кажуть, що в окремих випадках брали за це гроші.

Знущання з птахів побачила  хмельницька блогерка Олена Манзюк. За словами блогерки,вона ще й почула на власну адресу чимало погрози від власників птахів, яким зробила зауваження. Так, їй пообіцяли,що виллють на неї гарячий чай, потім знайдуть та пригрозили побити телефон. Частину сов одразу ж сховали.

Блогерка розповідає, що вона одразу ж викликала патрульних. Проте за її словами, та за інформацією  руху Uanimal, поліцейські прибули  лише після третього виклику та через півтори години. Проте, прибувши на місце події, за словами блогерки, вони проігнорували правопорушення та не зупинили знущання з птахів. Натомість запевнили, що все це нормально.

У патрульній поліції прокоментували цю подію, на власному каналі у «Телеграм». Розповіли, що за даною ситуацією проводять службове розслідування, під час якого встановлять усі обставини події, та, виявивши порушення чинного законодавства, приймуть рішення у межах дисциплінарного статуту.

У соцмережах опубліковано відео цього інциденту. Його жваво обговорюють. Одні підтримують дівчину та зоозахисників, інші не бачать в цій події нічого надзвичайного. Проте усіх обурили умови у яких тримали птахів, а окремі користувачі доречно зауважили, що, на жаль, попит на такі фотопослуги повністю залежить від свідомості та відповідальності любителів робити селфі із птахами.