РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

50

Понад 60 тисяч українців долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності. Його проводять 9-го листопада щорічно у всій Україні. Текст цьогоріч написав відомий український письменник Юрій Андрухович. Дехто уже вкотре бере участь, а хтось пише вперше.

У день української писемності та мови у всій Україні відбувся 21-й  Радіодиктант Наіональної Єдності. Під час прямого етеру на телеканалі ЮА Перший та Українського Радіо бажаючі могли долучитись до заходу і перевірити свої знання з рідної мови.  На момент трансляції понад 60 тисяч українців  перебували перед екранами або біля приймачів. Серед них і хмельничани, котрі зібрались у стінах спортивно культурного центру Плоскирів. Організаторка Ольга Шевцова каже, долучитись міг будь-хто, однак за умови наявності сертифікату про вакцинацію чи негативного тесту.

Текст під назвою «Слідом за пам’яттю» читає автор Юрій Андрухович. У ньому висвітлюється тема соціальної дистанції і природи.

Розпочали зачитувати диктант о десятій тридцять і протягом наступних 30-и хвилин усі присутні записували під диктовку текст. Серед них – працівники спортивно культурного центру Плоскирів та представники Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Ми також вирішили взяти участь у написанні. Після заходу наша знімальна група поспілкувалась з учасниками.

Роботи надсилають протягом доби на електронку або поштову скриньку Українського радіо. 11-го листопада в мережі з’явиться сам текст диктанту і кожен може перевірити себе.