Реаліті-шоу «Останній студент»

540

Вдосконалення та об’єднання – запорука перемоги. Хмельницьких студентів залучили до гри-симуляції «Останній студент». Вона відбулась у форматі реаліті-шоу. Протягом шести годин учасники створювали власні осередки, виконували безліч задач, протестували проти правил. А на завершення отримали експрес-курс навчального процесу довжиною у чотири роки. Захід провели представники громадської організації «Молодь за краще майбутнє» за підтримки Британської Ради в Україні.

Уляна – студентка першого курсу. І на один день вона стала учасницею реаліті-шоу «Останній студент». Цей проект розроблений як гра симуляція, яка дозволяє за кілька годин відчути усі радощі студентського життя протягом чотирьох років. Дівчина каже, долучилася до заходу, бо хотіла прокачати власні здібності і отримати нових друзів.

Гра покликана розвивати комунікаційні навички учасників, нести відповідальність за  прийнятті рішення та вирішувати спонтанні проблеми. Протягом гри учасники можуть вдосконалювати свої ігрові показники, прокачувати харизму, атлетизм, інтелект та креативність.

Вперше такий формат гри спробували у Сумах під час проведення Всеукраїнського форуму студентського самоврядування. Тоді участь прийняло майже 200 студентів зі всієї України. Отриманий результат сподобався організаторам, тому вирішили продовжувати.

У грі немає єдиного логічного завершення. Організатори потрудилися, щоб все залежало від ситуації і більше нагадувало соціальний експеримент.