Рейд полями – рятувальники нагадали правили пожежної безпеки під час жнив

235

Безпечні жнива. У розпал збору хліба рятувальники нагадали аграріям, як діяти у разі займання ниви. Адже одна велика пожежа в області уже сталася. У період високих температур загоряння може початися з іскри. До того ж через суху солому та стерню полум’я швидко поширюється. Тож сумлінні хлібороби поле оборюють – щоб вогонь не перекидався на інші ділянки.

Поблизу Гвардійського аграрії збирають врожай. Сучасна техніка робить це швидко. Проте головні на ниві – працівники. Агрономи, водії, комбайнери – усі вони перед виходом у поле проходять інструктаж з техніки безпеки. Рятувальники перевірили наявність у хліборобів засобів пожежогасіння. Водій Микола Вячеславович розповідає, як користуватись вогнегасником.

Комбайнер Микола Вознюк має великий досвід роботи. Чоловік розповідає правила догляду за сільськогосподарською технікою.

На полі, у випадку пожежі, завжди чергує трактор з бочкою. Аграрії під час ймовірного займання вправно розгортають рукав та подають воду назовні. Аби вогонь не перекинувся сухою стернею далі – поле переорюють.

Як кажуть рятувальники, під час таких рейдів пояснюють працівникам агропідприємств необхідність дотримання усіх правил протипожежної безпеки. Адже це може врятувати і врожай, і людські життя.

Такі інформаційні рейди рятувальники проводять спільно з екологами. Триватимуть вони до завершення жнив в області.