Рекордно низька явка та довгий підрахунок

236

А далі про те, як голосували у Летичеві та Зінькові. Картина у цих населених пунктах нічим не відрізняється від інших – низька явка та тотальне нерозуміння виборців – як же здійснити свій вибір.

Усі дільниці – закриті, всі чекають результатів. Цього року члени виборчих комісії відзначають рекордно низьку явку виборців. За годину до закриття дільниці у місті Летичів проголосувало лише 30 відсотків людей. Така явка здивувала усіх, хто раніше працював на виборчих дільницях.

У комісії називають ці вибори найважчими. Нарікають на складність підрахунку голосів. Кажуть, доведеться довго сидіти і перераховувати, тому на сон навіть не сподіваються. Відзначають і важкість для виборців. Кожному довелолся щонайменше п’ять хвилин вчитуватися у темних кабінках.

Людей мало, але ті, хто прийшов, відчувають свою відповідальність за майбутнє рідного міста та села. І відверто не розуміють, чому їхні голосів залишаються не почутими.

Відповідально віднеслися до голосування у селі Зіньків Віньковецького району. Тут цього року створять об’єднану територіальну громаду. Тому виборці поспішали відати свої голоси за кандидатів, які, на їхню думку, завжди працювали на користь людей.