РЕМОНТИ ДОРІГ

31

У Лісовогринівецькій громаді ремонтують автошляхи. По частині із них їздить шкільний автобус. Оновлення дочекалась дорога у Стуфчинцях. Понад два кілометри добротного асфальту усередині села вже оцінили водії та пішоходи. Тим часом у Терешівцях ямковий ремонт – лише на часі. Досить велика протяжність сільських доріг не дає змоги громаді розпочати роботи  усюди. Втім, жителям завжди допомагають меценати.

У Стуфчинецькій школі навчається понад 140 дітей. Учнів сюди довозять шкільним автобусом. Тепер він їздить по відремонтованій дорозі. Допоміг із цим депутат  Хмельницької обласної ради від партії «Батьківщина» Олег Лукашук.

Тим часом водії вже оцінили якість нової дороги. Понад два кілометри сучасного асфальту – Європа посеред села, жартують місцеві.

Допомагає депутат не лише навчальному закладу, а й жителям. Виділяє гроші на лікування хворим, для вітання у релігійні свята. Отримує малеча солодощі і до дня Миколая.

Щоразу звернення жителів Олег Григорович не залишає поза увагою. Тож місцеві радіють, що мають такого мецената.

За кілька кілометрів від Стуфчинець знаходиться село Терешівці. Старовинна церква села  налічує понад 200 років з часу заснування. Побудована вона на узвишші – тож її купол видно далеко на всю округу. Тут допомогу у оновленні храму також надав Олег Лукашук.

Біль сільських жителів – погані дороги. Протяжність шляхів у Терешівцях – понад 18 кілометрів. Ямковий ремонт тут планують у центрі села. Поремонтували і місток, що час від часу просідає.

По селу усюди є дороговкази. Їх допоміг встановити син Олега Григоровича Богдан Лукашук. Вболіває Олег Лукашук  і за культуру. Тож хоче відродити сільський клуб, в якому свого часу допоміг полагодити дах. Депутат обласної ради сподівається, з часом люди залишатимуться у селах. А відремонтовані дороги то діючі соціальні установи допоможуть повернути молодь.