Рейд по ременях пасивної безпеки

566

Вісім з десяти водіїв не користуються ременями пасивної безпеки. Таку статистику оприлюднили патрульні міста та тутешні активісти. Тільки у Хмельницькому з початку року кермувальників, котрі нехтують пасками, зафіксовано більше тисячі. А з понад тисячі шістсот дорожньо-транспортних пригод шоста частина взагалі могла б не трапитися, щоправда тільки тоді, коли б водії не гребували особистою безпекою. Аби вкотре нагадати містянам, що пристебнутий ремінь подекуди дорівнює врятованому життю, тутешні копи влаштували профілактичний захід.

За статистикою вісім з десяти водіїв не користуються ременями пасивної безпеки. Так, тільки у Хмельницькому з початку року кермувальників, котрі нехтують пасками, зафіксовано більше тисячі.

З понад тисячі шістсот дорожньо-транспортних пригод, що трапилися у місті з початку року, шостої частини взагалі могло б не бути, щоправда тільки у тому випадку, коли б водії не гребували особистою безпекою.

Щоправда, користуватися пасками безпеки потрібно не лише водіям, а й пасажирам.

Аби вкотре нагадати містянам, що пристебнутий ремінь подекуди дорівнює врятованому життю, тутешні копи влаштували профілактичний захід. Для рейду обрали територію у районі Центрального універмагу.

А ось відповідальність за особисту безпеку як «кіт наплакав» – всього-на-всього 51 гривня штрафу.