Різник із Хмельницького здався копам: що накоїв 44-річний чоловік

Чоловік мав намір покінчити життя самогубством

5258

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

Трагедія, що сталася сьогодні у Хмельницькому, поставила на ноги всі екстрені служби міста. До багатоповерхівки на вулиці Шевченка, 6 примчали і медики, і поліція, і надзвичайний. Адже у вікні восьмого поверху стовбичив чоловік, який мав намір покінчити життя самогубством.

Як з’ясувалося, потенційний самогубець завдав своїй 38-річній дружині чотири ножові поранення, які виявилися смертельними. Тіло жінки знайшли у під’їзді. Крім того, він порізав ще й 36-річного чоловіка, завдавши йому тяжких ран. Пораненого забрала швидка допомога, його терміново прооперували. Як повідомляє Depo.Хмельницький, медикам вдалося його врятувати, і тепер життю чоловіка ніщо не загрожує.

Тим часом силовики прикидали різні плани, як затримати різника та не допустити його самогубства. Зрештою чоловік зліз із підвіконня та замкнувся в квартирі. Невідомо, як  би розвивалися подальші події, якби хтось не викликав матір потенційного самогубця. Вона умовила свого сина здатися поліції та не чинити опору силовикам.

Приклад ПТСР (пост травматичний стресовий розладу).Привітання з 8-м березням закінчилось поножовченою в результаті 30-ти річна жінка загинула (4 ножових поранення) чоловік з ножовим пораненням потрапив у реанімацію… Вбивця Віталік кукує на 9-му поверсі вул. Шевченко, 4, шантажує суїцидом вже 4,5 години, в руках тримає ніж.За попередніми даними дана особа притягувалась до кримінальної відповідальності, вийшов 2 роки по тому…

Опубліковано Хмельницький News Субота, 7 березня 2020 р.

Убивцю затримали. Найближчим часом йому мають повідомити про підозру. Але вже очевидно, що це буде важка стаття.

Що призвело чоловіка до такого неадекватного стану, наразі невідомо. Але кажуть, що він зловживав алкоголем і вже відбував покарання у колонії. Вийшов звідти два роки тому.

Читайте також: У Хмельницькому медики швидкої не змогли зрушити з місця безпорадну жінку

Свідками кривавої розправи були двоє неповнолітніх дітей убивці, на очах яких увесь цей жах відбувався. Їх, кажуть, забрала сестра зарізаної матері.