Розмір той самий, а наповнення – якісніше: хмельничанки у захваті від оновлених бейбі-боксів.

282

 Розмір той самий, а наповнення – якісніше: хмельничанки у захваті від оновлених бейбі-боксів. Якщо на перші пакунки малюка породіллі скаржилися, то цьогорічні не стомлюються нахвалювати. Кажуть, до їхніх скарг та пропозицій дослухалися і тепер все, що всередині у коробці – конче потрібне, та й видається саме у той час.

 Подарунок для малюка в Україні наразі вже – добра традиція.

 Якщо перші пакунки малюка серед породіль особливого захвату не викликали – оновлені бокси новоспечені матусі не стомлюються нахвалювати.

 Пані Наталя мамою стала вдруге. На руках у жінки – 3-денний син.

 Все, що у пакунку, жінка, каже, буде активно використовувати. Разом із мамою переглянули вміст – були приємно здивовані.

 Кольорова гама більше для дівчинки.

 В кольорах унісекс й наявні у боксі постільна білизна, ковдри, пеленочки та рушник.

 Серветки, гребінець для дитини і гігієнічні засоби для матусі – все це давали й раніше. Серед нового – теплий комбінезон.

 А ще – нові більш якісні підгузки.

 Якісно кращі, а головне – вчасно. Зважаючи на прохання матусь бейбі-бокси не лише оновили, а й почали давати раніше.

 Лише в відділенні сумісного перебування матері і дитини таких нових і доречних зі складу пішло 274 дарунки. В перинатальному центрі кажуть, хотілося б їх роздавати побільше і щоб вони самі більшали.

 Пані Наталя каже, наразі уже вигадала навіть те, що робитиме із коробкою – використовуватиме її за задумом дарувальників – як ліжечко – у бабусі.