ruxus – Binance викликали до суду через відмову Маска від покупки Twitter

54

Компанія Twitter викликала до суду підрозділ криптовалютної біржі Binance через виділене їй фінансування на поглинання соцмережі Ілоном Маском. Про це повідомляє Bloomberg.

У травні торгова платформа надала бізнесмену $500 млн на здійснення угоди. Згідно з судовими документами, юристи Twitter хочуть знати про умови інвестування та зусилля мільярдера за синдикування коштів.

Порядок денний також отримали потенційні кредитори Маска, включаючи Factorial Funds, Benefit Street, Bandera Partners, Founders Fund Growth II Management, ряд інвесторів із Силіконової долини, фінансові консультанти з Credit Suisse, Morgan Stanley, Goldman Sachs, JPMorgan та спеціалізованого інвестиційного банку Allen & Co. Пізніше до цього числа увійшли Tesla, SpaceX і засновник хедж-фонду Citadel Кен Гріффін.

Twitter запитує у них інформацію про приватні переговори з Маском щодо продажу соцмережі, а також документальні свідчення припущень мільярдера про заниження числа реальних користувачів платформи.

У запитах компанії згадуються твіти Ілона Маска від 15 та 17 травня, в яких він, зокрема, стверджує, що частка ботів у Twitter може перевищувати 90% щоденних активних користувачів.

Дані: Twitter.

Додаткову інформацію соцмережа запросила у адвокатів Маска зі Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom та McDermott Will & Emery.

Канцлерський суд штату Делавер надав Twitter п’ятиденний судовий розгляд у справі. Воно має розпочатися 17 жовтня.

Нагадаємо, у квітні 2022 року Ілон Маск придбав 9,2% акцій Twitterа пізніше запропонував купити компанію за ціною $54,2 за акцію. Керівництво соцмережі погодилося з умовами.

Мільярдер пояснив ініціативу бажанням створити «інклюзивну арену для свободи слова».

Однак у травні Маск призупинив процес купівлі після повідомлень про завищення показників аудиторії соцмережі. Після цього акціонери Twitter подали до суду через «хаотичний процес» поглинання компанії, звинувативши голову Tesla в маніпулювання ринком.

У липні Маск заявив про розірвання угоди про придбання соцмережі

Того ж місяця Twitter подала позов проти глави Tesla через його вихід із угоди. Платформа має намір змусити підприємця виконати зобов’язання та завершити купівлю.

Читайте биткоин-новости ForkLog у нашому Telegram — новини криптовалют, курси та аналітика.

Знайшли помилку у тексті? Виділіть її та натисніть CTRL+ENTERSource link