Сайт Хмельницької ОДА визнано найкращим серед сайтів облдержадміністрацій

21

 

За результатами проведеного Держкомтелерадіо моніторингу інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади у першому півріччі 2019 року сайт Хмельницької ОДА визнано найкращим серед сайтів облдержадміністрацій.

 

Мета моніторингу – оцінити рівень інформаційного наповнення офіційних веб-сайтів органів виконавчої влади відповідно до вимог нормативно-правових актів, які регламентують розміщення певних видів інформації на веб-сайтах.

 

Рівень інформаційного наповнення кожного веб-сайту оцінюється за такими показниками:

 

показником наявності інформації (Пн), який визначає рівень наявності інформації на веб-сайті;

 

показником якості інформаційного наповнення (Пя), який враховує рівень повноти, актуальності, навігаційної доступності розміщеної на веб-сайті інформації, а також наявність функції пошуку та доступність інформації для сприйняття особами з порушеннями зору та слуху;

 

показником інформаційної прозорості (Пі), який характеризує рівень інформаційної прозорості суб’єкта владних повноважень та розраховується як середнє значення двох попередніх показників;

 

показником динаміки інформаційної прозорості (Пд), який демонструє, чи змінився рівень інформаційної прозорості суб’єкта владних повноважень у звітному періоді в порівнянні з попереднім періодом та визначається як різниця між значеннями відповідних показників інформаційної прозорості.

 

 

Станом на сьогодні проаналізовано офіційні веб-сайти 19 міністерств та 46 інших центральних органів виконавчої влади (загалом – 65 веб-сайтів), повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА.

 

Так, за результатами моніторингу сформовано Таблицю 2, яка містить рейтинг інформаційної прозорості офіційних веб-сайтів місцевих органів виконавчої влади. У ній для кожного органу виконавчої влади наведено найменування, адресу офіційного веб-сайту, значення показників наявності інформації, якості інформаційного наповнення, інформаційної прозорості та динаміки інформаційної прозорості.