Село Давидківці мають намір приєднати до Хмельницького

Ініціатором об'єднання двох громад виступив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин

677

У Хмельницькому стартувало обговорення пропозиції щодо об’єднання двох сусідніх територіальних громад – Хмельницької міської ОТГ та громади приміського села Давидківці. Звісно, центр такої об’єднаної громади буде  у Хмельницькому. Таку ідею ініціював Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, повідомляє сайт міської ради.

Мер обласного центру вважає, що таке об’єднання піде на користь обом громадам: як Хмельницькій, так і Давидковецькій. Для Давидковець це означатиме розвиток інфраструктури, вдосконалення процесу надання адміністративних послуг, поліпшення транспортного сполучення та ширші можливості для жителів села. Крім того, це сприятиме більшому притоку інвестиційних коштів у об’єднану громаду, її участі у грантових проектах, поліпшенню медичної та освітньої бази.

Дивіться також: Шаровечківська ОТГ . ОСНОВНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВЕЧІР ОБЛАСТІ 

Хмельницький виграє у спрощенні процедур землевідведення. Адже, до прикладу, на межі між Хмельницькою і Давидковецькою громадами мають намір побудувати індустріальний парк “Хмельницький”, який дасть імпульс для розвитку не лише нашого обласного центру, а й усього регіону. А хмельничани і жителі Давидковець та інших навколишніх сіл одержать нові робочі місця. Тому таке об’єднання зараз вкрай доцільне і буде вигідним для мешканців обох громад.