Щоб сиділося з комфортом: у Хмельницькому відкривають платну камеру в СІЗО

Відкривати платну камеру приїде глава Мінюсту Денис Малюська

1494

Завтра, 20 червня, у Хмельницькому урочисто відкриють платну камеру в слідчому ізоляторі.  Таке повідомлення з’явилось на сторінці Міністерства юстиції України у Facebook.

Такий “ненав’язливий” сервіс уже діє в кількох містах України. За словами глави Мінюсту, на рахунки слідчих ізоляторів уже надійшло понад 115 тисяч гривень за користування платними камерами.

Ці гроші надходять безпосередньо від тих,  хто там утримується, і в подальшому будуть використані для ремонту звичайних камер, а відтак – для поліпшення умов утримання усіх, хто знаходиться в камері попереднього ув’язнення.

Як сказав Денис Малюська в інтерв’ю телеканалу “Прямий”, найдорожче перебування в такій камері вартуватиме в столиці. Там місячна платня становить близько 12 тисяч гривень. У Хмельницькому та в інших містах розцінки будуть набагато скромніші – у межах 3-4 тисяч гривень на місяць із кожного засудженого.

Такі камери розраховані на 2-3-4 ліжка. Камери укомплектовані власною точкою з водою. В них також є холодильник, телевізор та мікрохвильова пічка.

Читайте також: У Хмельницький СІЗО тепер пускатимуть відвідувачів лише з нормальною температурою

Отже виходить, як написав хтось у коментарях до цього повідомлення, як у нормальному гуртожитку.

Вже завтра відкриють по одній такій камері у Житомирі, Вінниці та Хмельницькому. А в неділю вранці Денис Малюська вирушить у Чернівці, аби відкрити ще одну VIP-камеру і для підозрюваних буковинців.