Щороку в Україні народжується близько 400 малюків з синдромом Дауна.

1053

Щороку в Україні народжується близько 400 малюків з синдромом Дауна. Майже кожну третю дитини батьки залишають у пологовому будинку. І якщо в Європейських країнах ці особливі діти ведуть звичний спосіб життя, то  у нашій державі вони приречені на ізоляцію. Аби привернути увагу суспільства у Хмельницькому обласному  благодійному  фонді «Карітас» долучились до всесвітнього флешмобу, де запрошували хмельничан відчути на собі те,  що кожного дня відчувають сонячні діти.

21 березня відзначають Міжнародний день людини  з синдромом Дауна  або як їх ще називають – «Дітей сонця».  Ці люди народжуються із генетичною аномалією і мають 47 хромосом замість звичних 46.  Основною  їх проблемою є відвідування громадських місць.   Зазвичай вони приречені на  ізоляцію та  асоціальність.  Аби привернути увагу громадськості у Хмельницькому обласному благодійному фонді «Карітас»  долучились до Всесвітнього флешмобу.  Його суть – одягнути різні шкарпетки  і тим самим показати,  що ти толерантний до особливих людей.

Флешмоб провели спільно з Хмельницькою педагогічною академією та вищим професійним училищем № 11.   Студенти  пропонували хмельничанам  прикріпити шкарпетку до одягу та відчути на собі здивовані погляди оточуючих.

Перехожі  і справді дивились здивовано, проте більшість   охоче долучались до акції.

Крім того, у благодійному фонді відразу провели ще одну акцію зі збору коштів на будівництво інклюзивного майданчику. Допомогти фінансово та прикріпити шкарпетку погодились більше ніж сотня хмельничан.

 

 

" " " "