ШКІЛЬНИЙ ПОРТФЕЛИК – 2021

109

Дванадцятий рік поспіль Благодійний фонд Карітас допомагає підготуватись школярам до нового навчального року. В рамках акції “Шкільний портфелик” близько 500 підопічних отримали рюкзаки зі шкільним приладдям. З них – 20 майбутніх першачків. Як зазначають організатори, мета цієї акції – допомогти дітям із малозабезпечених сімей зібратись до школи.

Для Наталі, мами майбутньої першокласниці, важко самій зібрати свою дочку до школи. Каже, коли дізналася, про безкоштовний портфелик з приладдям, була справді приємно здивована.

Таких батьків, як Наталя у містах і селах багато. Деякі з них не змогли сьогодні прийти. Утім, подарунки до школи їх дітки таки отримають – їх додому доставлять самі благодійники. Кажуть, вистачить обов’язково усім, адже зібрати вдалося чимало. Усе завдяки небайдужості хмельничан, котрі приносили до фонду необхідне шкільне приладдя. Тривав збір канцтоварів майже 2 місяці.

Одним із партнерів «Шкільного портфелика» стала мережа магазинів канцтоварів. Вони допомогли благодійникам, а, отже, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям зібрати дітей до школи. І вирішили посприяти абсолютно всім хмельницьким родинам. Аби полегшити життя батькам, в сезон підготовки до нового навчального року сформували готові набори приладдя – ці, звісно, не безкоштовні, але, певні у маркеті, абсолютно доступні.

Пані Оксана каже, з радістю щороку мережа їхніх магазинів допомагає подільським батькам.  Можливості у всіх різні, а головна мета кожного родителя одна – щасливі та забезпечені діти, цілком і повністю готові до отримання знань.