«Сі-Бриз-2019»: до Одеси прибули перші транспортні літаки НАТО

201

 

190628 SeeBreez 0Американський літак C-130J Hercules та британський транспортник A400 Atlas доставили в четвер, 27 червня ц.р., до Одеси обладнання, спорядження та перших учасників майбутніх міжнародних навчань «Сі Бриз-2019».

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на видання «Думская».

Першим прилетів крилатий американець. О 14:16 шасі «Геркулеса» торкнулися злітно-посадкової смуги одеського аеропорту.

Вивантаживши обладнання, приблизно через півтори години американець відправився у зворотний шлях на військову базу Рамштайн, що в Німеччині.

О 17:08 приземлився чотиримоторний турбогвинтовий гігант А400 Atlas ВПС Великобританії. Він доставив бійців морського спецзагону Сполученого Королівства. Обережні британці приземлилися не відразу, а в цілях безпеки спочатку зробили прохід над злітною смугою. Після повторного заходу льотчики притерли важкий транспортник до смуги.

190628 SeeBreez 2

Літак злетів з бази RAF в Брайз Нортон і привіз бійців Special Boat Service – «Особливої човнової служби». Британці за традицією взяли з собою повний запас обладнання, спорядження та провіанту, включаючи питну воду, на всі дні навчань.

Нагадаємо, масштабні міжнародні навчання «Сі Бриз-2019» (Sea Breeze-2019) розпочнуться 1 липня ц.р. й будуть проходити у північно-західній частині Чорного моря, в Миколаївській, Херсонській та Одеській областях. Військовослужбовці українських ВМС спільно з партнерами з 17 країн НАТО виконуватимуть завдання за стандартами НАТО на морі, суходолі, у повітрі та під водою.

190628 SeeBreez 3

Джерело.