СITYBIRTHDAYRUN

59

Біжать всі. Третій день святкування річниці міста пройшов спортивно. Вперше у Хмельницькому відбувся легкоатлетичний пробіг «СITYBIRTHDAYRUN». Участь брали всі бажаючі, незалежно на спортивних досягнень.

Близько ста п’ятидесяти учасників пробігли центром міста. Вік та спортивна підготовка не важливі. Головне – бажання. Бігуни мали завчасно зареєструватись онлайн, або ж вже на місці. Участь платна, проте всі зібрані кошти витратять на спортивний інвентар. Все для того, аби проводити змагання під відкритим небом і Хмельницький став спортивною столицею України. Стартували учасники біля головної сцени.

Заступник міського голови сподівається, такий пробіг стане хорошою традицією. Тому що європейський ідеал – це в першу чергу спорт. Серед учасників в осноному молодь. Все переконані, здоровий спосіб життя – це круто.

Найстаршим учасником пробігу став пан Володимир. У свої вісімдесят три роки він продовжує займатись спортом. За декілька тижнів він представить Хмельницьку область на змаганнях в Чорноморську.

Фінішували бігуни на тому ж місці. Дистанцію обирали для себе самі – 5 або десять кілометрів. По закінченню, спонсори надали учасникам цінні подарунки. Організатори кожного відзначили дизайнерською медаллю.