Сказ бере в облогу район на Хмельниччині: інфіковане цуценя покусало жінок

Миле двомісячне створіння у мить ока перетворилось на хижого звіра та почало кусати простягнуті до нього руки

2408

Надзвичайна пригода сталась ще 30 листопада у селі Коськів Шепетівського району, розповідає “День за днем”. Господиня посадила на прив’язь двомісячне цуценя, щоби нікуди не втекло. А коли проходила повз нього, побачила, що малеча заплуталась. Покликала сусідку, аби та допомогла розплутати. Жінки взялись за справу у чотири руки.

Однак цуценя з якогось дива перетворилось із грайливого дитинчати на хижака та показало жінкам свій норов, покусавши їх. Втім, укуси не були сильними, і пригода швидко забулася.

Читайте також: На Хмельниччині виявили нове джерело сказу: усіх бездомних собак і котів в окрузі будуть знищувати

Наступного дня цуценя відмовилось від корму, у нього паралізувало задні лапи. А ще через день тварина загинула. Тоді стривожена жінка кинулась до Грицівської ветлікарні. Ескперти зразу прибули на місце пригоди та взяли біологічний матеріал загиблого цуценяти на аналіз. Перевірка підтвердила сказ.

Отож тепер село Коськів стало ще одним осередком небезпечної інфекції. Там вжито карантинні обмеження. На жаль, це не вже не перший і не другий випадок захворювання на сказ у Шепетівському районі. Зокрема, через підвищену небезпеку поширення сказу там розпочали відстріл диких лисиць.