Скільки коштує перевзути авто?

642

 Час перевзуватися. Йдеться не тільки про людей, а й про автівки. З настанням холодів водії повинні замінити літні шини на зимові. Це – не вимога законодавства. Штрафувати за літню гуму взимку патрульні не будуть, це й не – додаткова причина зупинки. Перевзування авто – власна воля кожного кермувальника, а ще – гарантія безпеки. 

 З настанням холодів водії повинні замінити літні шини на зимові. Пан Сергій, до прикладу, свою «ластівку» перезув ще два тижні тому.

 Пан Юрій – водій з багаторічним стажем. Щороку, а точніше двічі на рік – восени та навесні, купує для свого авто нове взуття. На часі – зимове.

 Для того, щоб перевзули авто, довго чекати не потрібно. Це займає від півгодини до години часу.

 Зимові обновки для авто – не розкіш, але й річ недешева. Самі шини обійдуться у понад 6 тисяч гривень. Від 4 сотень доведеться заплатити за роботу майстрів.

 Заміна шин, до слова, – не вимога законодавства. Це – власна воля кожного кермувальника. Штрафувати за літню гуму взимку патрульні не будуть, це й не додаткова причина зупинки.

 А ще все таки перевзути авто. Літня гума при низьких температурах втрачає свою ефективність. Зимова ж має ряд переваг – менший гальмівний шлях, краще щеплення з дорогою тощо. Тож це – не вимога, це – гарантія безпеки.