Сьогодні – День осіннього рівнодення: якої чекаємо погоди, і що маємо неодмінно зробити

Синоптики обіцяють переважно сонячну погоду, однак по обіді трохи набіжать хмари

587

Сьогодні, 23 вересня, починається вже справжня осінь: тривалість дня зрівнялась із тривалістю ночі. Далі – з кожною добою ночі прибуватиме, а день ставатиме коротшим.

Астрологи радять у цей день зробити “ревізію” свого життя і спробувати позбутись того, що ми вважаємо у ньому зайвим. Спробувати почати з цього дня кидати палити, зловживати алкоголем. Або спробувати боротись із зайвою вагою та позбуватися зі свого оточення людей, які дратують вас і заважають вам жити. Звісно, кілера для цього наймати не треба, однак спробуйте дистанціюватись від таких людей, дайте їм зрозуміти, що ваше спілкування не приносить задоволення і користі ні вам, ні їм.

Психологи, у свою чергу, радять саме в цей день заховати у шафу літні речі і дістати те, що знадобиться вам восени, а заодно й зробити ревізію зимовим речам. Краще зайнятись цим зараз, коли надворі ще доволі тепло, аніж тоді як випаде перший сніг, і вам доведеться в авральному режимі збиратись на роботу.

А ще пам’ятайте, що осінь і зима – це не катастрофа, а всього лише – дві пори року. В яких також немало радощів, свят і задоволення. Аби довгі вечори не були марудними, запасіться улюбленими книжками, колекцією улюблених кінострічок і неодмінно зробіть запас какао. Воно і для організму корисне, і зігріє вас, коли за вікнами буде незатишно. А найголовніше, пам’ятайте: ніщо і ніхто не зігріє вам серце так, як рідні люди, які з вами поруч усі чотири пори року.

На сьогодні ж синоптики обіцяють переважно сонячну і доволі комфортну погоду. Денна температура становитиме близько 17 градусів. Нічна – під ранок опуститься до +8. Легенький вітерець повіватиме зі сходу та південного сходу.  Отже, погода сприятиме початку робочого тижня та гарному настрою.