Спецрепортаж . День народження Волочиського навчально-виховного комплексу

540

 Тридцятирічний ювілей відзначили у Волочиському навчально-виховному комплексі. До свята організували концерт, на який завітали випускники, педагоги, батьки, учні та почесні гості.

 Серед глядачів у заліОльга Василівна. Вона працювала у школі з моменту її відкриття. Нині – жінка на пенсії. Втім, продовжує стежити за життям НВК. Розповідає, успіхами колег та їх учнів приємно вражено.

Сьогодні Волочиський НВК – це сучасний заклад з потужною базою. У школі впроваджують заходи з енергозбереження та оновлюють технічне забезпечення. Лише за останні роки утеплили фасад, замінили вікна та облаштували комп’ютерні класи. А вже з нового року модернізуватимуть тепловий пункт.

Дбають у навчальному комплексі і про всебічний розвиток дітей. Тут діють міжнародні обмінні програми та мистецькі гуртки.

 Вдячний своїм педагогам народний депутат України Сергій Лабазюк. Зазначає, саме у цій школі здобув не лише потрібні знання, а й хороших друзів та наставників.

 Справжнім подарунком до ювілею стало відкриття оновленого басейну.

 Після перерізання стрічки школярі відразу випробовують обнову. Ярослав разом із однокласниками змагається, хто ж перший досягне краю басейну.

Разом із підопічними тестує басейн і тренер з плавання Оксана Михайлівна. Жінка не приховує захвату від нового робочого місця. Каже, тепер заняття стануть більш цікавими.

 На реконструкцію басейну спрямували 2,8 мільйона гривень державних субвенцій, які надійшли за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка.

 Відремонтували чашу басейну, роздягальні та санвузли. А ще замінили систему для підготовки води та повітря. Нове обладнання дозволяє виставляти температуру до половини градуса.

 На цьому заходу, присвячені ювілейному року, не завершуються. Тут готують до друку книгу про історію школи. Її видання фінансуватиме благодійний фонд «Ми поруч».