Спецрепортаж. Голова Хмельницької обласної ради в рамках робочої поїздки відвідала Нетішин та Ізяслав

351

В рамках робочої поїздки голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк відвідала місто Нетішин. В місті енергетиків очільниця депутатського корпусу завітала до місцевої лікарні, де поспілкувалася із лікарями та відвідала кілька відділень. В рамках зустрічі Віолета Лабазюк передала лікарям місцевої ПМСД страхові сертифікати. Нагадаємо, очільниця облради ще наприкінці минулого року ініціювала забезпечення медиків полісами.

За словами керівниці центру, з часу пандемії серед лікарів на Ковід-19 перехворіло понад 10 медиків

Завітала голова Хмельницької обласної ради і до Нетішинського професійного ліцею. У закладі навчається понад чотири сотні студентів за шістьма напрямками. Наразі ринок праці потребує саме працівників робітничих професій.

Чимало роботи в цьому напрямку вже проводиться. Зокрема, за кошт обласного бюджету тут оновили матеріально технічну базу закладу. Спрямували на це близько семи мільйонів гривень.

Іншим пунктом поїздки стало місто Ізяслав. Тут Віолета Лабазюк також передала медикам страхові поліси.

Наразі програма страхування медиків, ініційована головою ради, підходить до завершення. Та при потребі її можуть продовжити.

Разом із депутатом Хмельницької обласної ради Сергієм Іващуком голова ради зустрілася із головами територіальних громад Ізяславщини. Очільників територій найбільше турбували питання залучення інвестицій, пошук нових джерел надходжень до бюджетів та, зрештою, розвиток економіки на місцях. Зокрема у Плужненській громаді стоїть питання запуску дитячого садочка. Зараз  на черзі стоять  близько  сорока дітей.

На думку Сергія Іващука, аби вирішити це питання треба залучати усі бюджети та бізнес.

Залучення інвестицій, прозорість роботи підприємців та розвиток економіки дозволить збільшити надходження до бюджетів громад. А ще велику увагу потрібно приділити туризму – оздоровчому і культурному. В області є що показати, проте чимало пам’яток потребують відновлення, кажуть голови громад. Впоратися самостійно буде важко, тому очікують на підтримку з боку обласної ради.

Голова ради переконує, роботи та проблемних питань є чимало у кожній громаді. Вирішувати найболючіші будуть в цьому та наступних роках.


Widget not in any sidebars