Спецрепортаж. Презентація команди «За майбутнє» у Нетішині

844

Україна багата природними ресурсами, історією та найголовніше людьми. Утім, через недолугу державницьку політику втрачає свій потенціал. Про це під час презентації команди «За майбутнє» у Нетішині заявив один з її лідерів Сергій Лабазюк. Каже, через низький рівень життя українці змушені їхати за кордон. Завдання партії «За майбутнє» створити усі умови, аби кожен мав гідний заробіток на своїй землі.

Стабільна економіка запорука успішної країни, – певен співголова партії за майбутнє Віктор Бондар. Каже, останні десятиліття колись заможну Україну розграбовували. Нині час змін. І розпочати їх варто з відбудови промисловості.

Не знищення, а реалізація соціальних програм має бути в пріоритеті держави, – говорить депутат хмельницької обласної ради Сергій Іващук.  Зі своєю командою – фракцією Аграрної партії України –  активно відстоювали такі проєкти. Утім цих зусиль виявилося замало – тому об’єдналися в потужну платформу «За майбутнє».

Якісна освіта – освічені люди. Ефективна медицина – здорова нація. Це не красномовні гасла,  –  певнять в команді. А реальні речі, які можна втілити у недалекому майбутньому. Для цього мають чіткий алгоритм дій, що імпонує дедалі більшій частині Хмельниччини. Тому до політичної сили приєднуються ті, кому небайдуже життя свого регіону.

«За майбутнє» – не класична партія, де головне – інтереси окремих політиків. Тут важлива думка кожного члена команди, що сформована зі звичайних людей, – пояснюють її прихильники. Громади Хмельниччини делегують політсили своїх представників. Тих, хто проживає з ними пліч-о-пліч і відстоюватиме їхні інтереси.

Серед тих, хто в команді «За майбутнє» – Василь Войцеховський. Він кандидат в депутати до Нетішинської об’єднаної територіальної громади. Нині підприємець, а раніше – учасник російсько-української війни. Від початку збройної агресії був на передовій. Утім після поранення повернутися на фронт не міг. Тому вирішив захищати інтереси країни вже у тилу.

А Ярослав Табінський – директор «Реабілітаційно-профілактичного комплексу». Його створив власними силами, аби допомагати особливим діткам. Утім, зізнається, в нинішніх медичних реаліях робити це дуже важко. Прагне змін, тому йде до Шепетівської райради від партії «За майбутнє».

Потребує змін і освітня реформа, – певні педагоги, які долучилися до команди «За майбутнє». Особливо професійно-технічна. В межах візиту до Нетішина тамтешні лідери відвідали місцевий професійний ліцей. Освітяни кажуть, їх кинули напризволяще. Адже фінансування з державного бюджету на такі заклади не виділяють. У партії «За майбутнє» певні, що саме робітничих кадрів нині бракує на ринку праці. Тому домагатимуться того, аби в бюджеті на 2021 рік кошти передбачили. Також, за словами Сергія Лабазюка, потрібно впроваджувати в Україні дуальну систему освіти. Аби бізнес виступав замовником професійних кадрів.

Матеріальна допомога закладам освіти майже десять років надходить від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Щороку на реалізацію соціальних проектів там виділяють понад 16 мільйонів гривень. За ці кошти відновлюють інфраструктуру, допомагають релігійним громадам, фінансують школи, садочки та лікарні Хмельниччини. Відчули суттєву підтримку фонду  і мешканці Теофіполя.

Нині у Теофіполі теж відбувся форум партії «За майбутнє». Там презентували учасників команди, що візьмуть участь у місцевих виборах. Серед них, приміром, головний лікар Волочиської центральної районної лікарні – Віктор Чубар. Хірург з багаторічним досвідом роботи та людина з чуйним серцем. Там характеризують пана Віктора пацієнти та колеги. Аби відстоювати їх інтереси та розвивати медицину – обиратиметься в депутати до хмельницької обласної ради.

Районна команда Теофіполя теж зібрала професіоналів свої справи. Тут і  директорка місцевої другої школи Світлана Блащук. Каже,  приєднатися до партії «За майбутнє» було виваженим рішенням. Впевнена, що лише разом з однодумцями зможе покращити рівень освіти в своєму місті, в області та в Україні.

Загалом, до команди «За майбутнє» долучилися тисячі амбітних та професійних мешканців Хмельниччини. Усіх їх єднає спільна мета – це успішна країна зі щасливими людьми.