Спецрепортаж. У Волочиську відбувся форум прихильників партії «За майбутнє»

444

Вони об’єднались заради успішного розвитку країни. У Волочиську відбувся форум прихильників партії «За майбутнє». Олена Казанішина – одна з них. Вона 30 років працює на освітянській ниві. 20 з них – очолює один із навчальних закладів міста. У 2015 громада обрала її депутаткою міської ради від політичної партії «Поруч». Тож вирішила знову представляти інтереси виборців, у тому числі вчителів. Адже одночасно з реформуванням,  освітня галузь має і чимало проблем.

Другу каденцію поспіль підтримує чинних лідерів і Сергій Бович. Він двічі обирався депутатом міської ради. Каже, як свідчить попередній досвід, досягти результатів можна лише завдяки професіоналізму та злагодженій роботі.

А ще в пріоритеті мають бути соціальні програми та підтримка особливих дітей, говорить Лариса Гуцал. Якщо таких немає на державному рівні, їх потрібно впроваджувати на місцях, говорить директорка комунальної установи «Центр надання соціальних послуг».

Творити майбутнє та вирішувати проблеми громади мають ті, хто знає про них не з чуток. Тож нова політична сила об’єднала освітян, медиків, аграріїв, підприємців, – людей, які є професіоналами своєї справи та готові брати на себе відповідальність.

Адже лише разом, спільними зусиллями можна розбудувати країну. Найперше, з чого потрібно розпочати – підняття економіки, розвиток потужних вітчизняних підприємств та створення  робочих місць.

Наступний крок – підтримка малих фермерських господарств. Для цього має бути чіткий алгоритм дій. Подібну програму на території Хмельниччини уже практикували, і досить успішно.

А ще – відновлення інфраструктури, підтримка соціальних проєктів, допомога релігійним громадам, школам, садочкам, встановлення дитячих майданчиків. Саме такі завдання майже 10 років ставлять  перед собою у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч».

Також вкрай важливо довести до завершення реформу децентралізації та зберегти повноваження на місцях.

Кожен з цих людей, як ніхто інший знає проблематику свого регіону, своєї галузі та багато років працює на благо рідної громади. Тож нині вони об’єднались в команду однодумців, аби їхні діти та онуки жили в своїй, незалежній, процвітаючій країні та мали гідне майбутнє.