Спецрепортаж . Як відзначили День захисника та свято Покрови.

427

День захисника в Україні відзначають 14-го жовтня. Цю дату обрали невипадково, адже вона припадає на свято Покрови, день українського козацтва та створення Української Повстанської армії. Традиційно 14 жовтня відзначають тих, хто стоїть на захисті державності, зокрема – прикордонників.

 Помічники народного депутата Сергія Лабазюка також привітали тих, хто оберігає наші кордони від ворогів .

 Вітали захисників і у Чорноострівській тергромаді. Для бійців підготували святковий концерт за участю місцевих колективів. Ну а найкращих у службі, традиційно, нагородили подяками та подарунками.

 Серед присутніх у залі – особовий склад військової частини, що в Грузевиці

Подружжя Ковальчуків носять не лише однакові обручки, а й військову форму. Двадцять чотири години на добу вони проводять разом – і вдома, і на роботі. Сергій та Наталя обрали спільний шлях навіть у професії.

Щороку 14 жовтня Ходаківці відзначають День села. Населений пункт має багату історію, яку нині пригадує із гордістю.

Ходаківці зустрічають гостей хлібом-сіллю і козацькими піснями.

Людей старшого віку вітають подарунками.

Особлива подяка у день захисника воїнам АТО. Із Ходаківців українському народу служать 4 хлопця.

День захисника відзначили і у Волочиську. На честь загиблих воїнів відкрили меморіальні дошки на фасадах місцевих шкіл. Традиційно вшанували пам’ять полеглих покладанням квітів та хвилиною мовчання. А також організували концерту місцевому Будинку культури.

Традиційні заходи до 14 жовтня відбулися в населених пунктах Хмельницького та Волочиського районів. Участь у них взяли помічники Сергія Лабазюка, привітали громади та вручили подарунки.