Спецрепортаж. Ямпільський ресорний завод

152

Ямпільський ресорний завод був створений у післявоєнні роки. Тоді підприємство займалося виключно ремонтом вантажних автомобілів. Пізніше змінило профіль та почало випускати ресори до великої кількості вантажної техніки іноземних і вітчизнянихвиробників. Наразі на підприємстві працюють понад шість десятків місцевих жителів. Директор підприємства скаржиться, коронавірус вплинув і на їхнє підприємство.

Зустрілися із працівниками підприємства народні та обласні обранці. Вони запевняють, влада повинна захищати інтереси вітчизняного виробника.

В нашій державі є всі можливості, а головне – людський потенціал і багатомільйонний штат справжніх професіоналів своєї справи, переконують депутати.

Наразі на заводі працюють два цехи. В одному займаються виготовленням ресорної продукції а в іншому спеціалісти заводу створюють причепи різних видів та тоннажності до мінітракторів. Продукція користується популярністю. Нещодавно спробували її вивести на міжнародні ринки.

Після зустрічі із колективом підприємства депутати відвідали цехи та оцінили потужності заводу. Зокрема подивилися на готові причепи.