Спіймали «на гарячому»꞉ затримано двох посадовців кримінальної поліції, які вимагали грошову «винагороду»

Двоє начальників секторів кримінальної поліції Хмельницького РУП вимагали гроші у дружини одного із обвинувачених у крадіжках майна

326

За гроші  представники поліції пообіцяли дружині приховати певні моменти із кримінальної діяльності чоловіка. Чоловік же фігурує у кримінальних провадженнях, повꞌязаних із крадіжками майна.

Суму за свою послугу правоохоронці запросили солідну – 10 тисяч доларів США. Під час отримання коштів, які становили повну суму «винагороди», їх і було затримано вчора, 28 липня, працівниками ДБР Хмельницького, які діяли спільно з ДВБ Нацполіції.

Тепер  щодо двох начальників секторів Нацполіції  вирішують питання про підозру та обрання запобіжного заходу. Крім того, обох відсторонять від займаних посад.

Попередньо дії поліцейських кваліфікують як одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди.

Санкція статті ( ч. 3 ст. 368 КК України), під яку підпадають їх дії,  передбачає покарання у вигляді позбавлення  волі терміном до 10 років з конфіскацією майна.