Справедливості заради: підприємці одного з речових ринків вимагають у директора зменшити орендну плату за час вимушеного простою

254

Справедливості заради: підприємці одного з речових ринків вимагають у директора зменшити орендну плату за час вимушеного простою. Мова про ринок Агропроммонтажнакладка. Люди просять керівника структури вгамувати свої апетити, адже, певні, чоловік перегнув палицю. За місце під час карантину із кожного контейнера він вимагає в середньому по 600 гривень – з когось більше, з когось менше – залежить від квадратури. Це при тому, коли на сусідніх ринках колегам запропонували символічну плату у розмірі до 200 гривень. Звідки такі цифри у їх директора – підприємці ринку не розуміють. Демонструвати калькуляцію витрат на час карантину їм він відмовився.

Працював, не працював, а плати по повній. Підприємці ринку Агропроммонтажналадка сьогодні замість робочих місць – під стінами дирекції. Вимагають зменшення плати за контейнери на час карантину. Кажуть, замість того, аби підтримати їх в скрутні часи, директор добиває. Бо вимагає платити за простій у тричі дорожче.

Для порівняння, на сусідньому ринку оренда на час карантину менша у 10 разів.

Звідки взялися такі суми на ринку їхньому – підприємці не розуміють. Кажуть, директор пояснювати відмовляється. Деякі люди вже навіть встигли розрахуватися – за що, щоправда, ні сном, ні духом.

На камеру керівник ринку суми озвучує дещо інші. Каже, на час карантину знижку зробив, в середньому з контейнера братиме не по 1300, а по 600 гривень. За що, щоправда, знову ж таки не пояснює.

Директор ринку додає, за те, що роблять на ринку 600 гривень – це сума не велика. Переконує, попри карантин, робота тут кипіла, а не стояла.

Керівник ринку наполягає, люди не бачили, а адміністрація таки працювала. Засоби дезінфекції купувалися – це досить серйозна стаття витрат.

Банка Ді хлору на 300 таблеток вартує в районі тисячі гривень. Якщо підрахувати кількість підприємців, а їх на ринку 323 особи, то сума місячної оренди, яку збере ринок, становитиме ледь більше ніж 190 тисяч.

Підприємці кажуть, платити за місце не відмовляються, утім, певні, сума оренди має бути нижчою у рази – як і на інших ринках. Наразі звернулися до влади міста та області – прохають про допомогу. Поки реакції не дочекалися, тож, далі буде.