Стояти, не можна їхати: поліцейські та укртансбезпеківці нагадали далекобійникам про правила пересування у спеку

72

Стояти, не можна їхати: поліцейські та укртансбезпеківці нагадали далекобійникам про правила пересування у спеку. Днями на дорогах Хмельниччини вони провели профілактичний рейд. З водіями поки що спілкувались, роз’яснюючи чому не варто їздити перевантаженими у плюс 28-ім.

+28 – вантажівкам стоп. Поліцейські та Укртрансбезпеківці попри шалену спеку – на українських дорогах. Проводять профілактичний рейд, нагадуючи кермувальникам про правила дотримання температурного режиму.

Пан Михайло – чи не перший, хто у спеку потрапив під пильне око перевіряючих. Чоловік переконує, у спеку не їздить. Адже знає, це – не просто порушення, а смерть для доріг.

Чоловік переконує, далекобійники – народ дисциплінований. Каже, лишень пригріє – ніхто не їде – усі відстоюються обабіч автошляхів.

На жаль, на обочину, далекобійники не завжди з’їздять через спеку. Недобросовісні водії таким чином втікають від вагового контролю. До речі, перегруз і укртрансбезпеківці, і самі дорожники вважають чи не головною причиною руйнування автошляхів.

Пан Микола додає, колеса вантажівок не просто псують, а ріжуть українські дороги.

Наразі в Україні триває так зване «Велике будівництво». Чимало доріг не просто ремонтують, а зводять з нуля. Хмельниччина – не виняток. До кінця року в області планують відремонтувати 217 км доріг державного значення і 137км місцевих автошляхів. Дорожники переконують, їх варто берегти – не для когось – для себе,адже  їздити ними доведеться ще довго.