Студентська рада ХНУ видає посібник

583

«Новий рівень зрілості студентського самоврядування». У Хмельницькому студентська рада ХНУ видає посібник. Орієнтоване видання на керівників та лідерів органів студентського самоврядування. Наразі посібник є тільки в електронному вигляді, а ось 80 друкованих сторінок з’являться дещо пізніше.

«Новий рівень зрілості студентського самоврядування». Тренінговий семінар з такою назвою відбувається у Хмельницькому національному університеті. Лекції для учасників зі всієї країни проводять знані громадські діячі міста, окрім того студентська рада ХНУ презентує посібник.

Подібні посібники у національному університеті вже видавалися, щоправда, каже голова студради, у такому форматі вперше.

Це – напрацювання досвіду у 80 друкованих сторінок, каже голова студради і, в першу чергу орієнтоване на керівників та лідерів органів студентського самоврядування.

Посібник для лідерів хмельницькі студенти творили не самі. До колективу співавторів увійшли вісім навчальних закладів. До прикладу, Денис Шабалін – представник Криворізького державного педагогічного університету.

Щоправда, поки що посібник є тільки в електронному вигляді, а ось напрацювання студентського досвіду у 80 друкованих сторінок з’являться дещо пізніше.