Свято краси та молодості: як у Хмельницькому відзначили свято Івана Купала

Свято Івана Купала – одне з найвеселіших, найромантичніших та найулюбленіших літніх свят, а його святкування уже стало традицією для мешканців та гостей обласного центру

254

Традиційно, 6 липня, у Молодіжному парку Хмельницького починаються святкові народні гуляння. Щоразу до участі у святі долучається усе більше хмельничан. Організатори свята постійно змінюють програму, вносячи нові особливі родзинки у святкування. Цьогоріч на гостей свята чекали вогняне шоу та театралізоване дійство «Папороті квітка любов’ю палає».

 

Учасники свята брали участь у розпалюванні купальського багаття. Сміливці навіть спробували перестрибнути через купальський вогонь, адже, за повір’ям, він очищає від усіх хвороб та незгод.

 

 

Хмельничанки з радістю плели купальські вінки, якими не лише прикрашали голови, а й використовували для традиційного купальського ворожіння на судженого. Юнки відпускали вінки у Південний Буг та слідкували, куди ж їх віднесе течія.

Святкову атмосферу створювали   виступи місцевих ансамблів «Веснянка» та «Молодички», які додали усім присутнім чудового настрою. Для любителів селфі та охочих зробити цікаві фото було облаштовано тематичні фотозони.  Не забули організатори і про смачні частування. На святі працювали фуд- корти, де частували смачними стравами.

 

Усі охочі могли нанести аквагрим на обличчя, а також взяти участь у цікавих майстер-класах. А завершила святкове дійство пінна вечірка, яка ще більше підсилила святковий настрій та додала веселих і позитивних емоцій усім гостям та учасникам свята.

Купальська ніч закінчилася, а яскраві враження та позитивні емоції ще довго зігріватимуть усіх гостей та учасників цього святкового дійства.

Нагадаємо, що для зручного доїзду  хмельничан, у Купальську ніч працювали додаткові тролейбуси