СВЯТО ЗНАНЬ У БУБНІВЦІ

90

У Бубнівській школі пролунав перший дзвоник. Цього року поріг навчального закладу переступили лише 7 першачків. Перед початком навчального року для дітей оновили класи. Тепер вони відповідають концепції нової української школи. А ще, на території школи з’явився новий спортивний майданчик.

Свято Першого дзвоника у Бубнівській загальноосвітній школі розпочалось о дев’ятій ранку, та збиратись школярі з батьками почали значно раніше.

Як зазначає директорка школи, в оновлених класах будуть навчатись лише 7 першокласників, а загалом буде вчитись 121 учень. Раніше уроки фізкультури проводились просто неба. За поганої погоди неможливо було проводити заняття. За літо на території з’явився сучасний спортмайданчик. Тепер уроки фізкультури будуть проходити з користю для дітей.

Окрім спортмайданчику представники благодійного фонду Сергія Лабазюка «МИ ПОРУЧ» подарували учням сучасний спортінвентар. Це футбольні та волейбольні м’ячі та обручі. А для найменших – яскраве шкільне приладдя.

Школа матиме майбутнє. Тут постійно працюють над удосконаленням навчально-виховного процесу. А ще сподіваються, що учнів побільшає.