Теофіполь святкує. У громаді відзначили одразу кілька свят

166

День українського козацтва, день створення Української повстанської армії, день захисників та захисниць України та  релігійне свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цим переліком у Теофіполі не обмежилися – 14 жовтня тут ще й відзначили день народження селища міського типу.

Цього року центральній садибі громади виповнився 601 рік з часу першої писемної згадки. У зв’язку із непростою ситуацією пов’язаною з коронавірусом  масових гулянь не було. Привітати громаду та нагородити кращих жителів громади приїхала голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк. Вона каже, попри ковід та війну на сході кожному потрібно працювати не покладаючи рук.

Також цього дня подарунки та слова вдячності від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» отримали молоді сім’ї. Їм презентували майже три десятки кухонних наборів.

Одразу після урочистостей у місцевому храмі розпочали святкову літургію. Цього дня у церкву доставили мощі святого Пантелеймона цілителя.

В честь храмового свята представники благодійного фонду Сергія Лабазюка « Ми поруч» передали священникам сертифікат на поїздку святими місцями України.