Три здалися, ще сім відправили на уточнення – в Хмельницькі районній ТВК і досі приймають протоколи

485

Три здалися, ще сім відправили на уточнення. В Хмельницькій районній ТВК кажуть, процес здачі протоколів з сільських територіальних виборчих комісій проходить мляво. Перших дві доби після виборів взагалі не було нікого, лишень вчора почався перший рух. Виборчкомівці кажуть,  через складність виборчої системи і документації, часто-густо протоколи мають помилки. Водночас, тервиборчкоми мають  до 3-го листопада здати протоколи, бо вже 6-го буде оголошено  офіційні результати місцевих виборів.  Разом із тим в районній ТВК не виключають можливості, що доведеться витребувати документацію.

Безперервне засідання триває. В Хмельницькій районній ТВК перші протоколи з сільських ТВК з’явилися лишень вчора.

Головні проблеми, які називає голова ТВК, розбіжності в протоколах ДВК і сільських ТВК.

Те, що нові правила заскладні, кажуть і члени сільських ТВК. До прикладу, Щиборівська  сільська ТВК вже вдруге намагається здати виборчу документацію. Протягом 20-ти хвилин Хмельницька районна ТВК ретельно досліджує протоколи.

Після підрахунку районна комісія одноголосно оголошує своє рішення.

А це означає, що для Щиборівської громади вибори завершилися.

Голова Щиборівської сільської виборчої комісії каже, проблем було б менше, якби усі учасники процесу мали б більше часу для навчання проведення виборів за новим законодавством.

Тим часом перед дверима районної ТВК хвилюється тервиборчком з Антонін.

Антонінська ТВК велика, тут значиться 29 дільниць. Тервиборчкомівці кажуть, вибори виявилися складні, як для членів ДВК, так і для самих виборців.

Протоколи із мокрими печатками тут прийматимуть до 3 листопада включно. А вже 6 листопада – дедлайн оголошення результатів місцевих виборів 2020. Водночас, якщо сільські ТВК не встигнуть здати виборчу документацію вчасно, то в районній  виборчій комісії не виключають, що будуть витребовувати документи і перераховувати усе самі.