Тривога на Хмельницькій АЕС: на станції міг статися вибух

Вибухівку шукали в усіх закутках ХАЕС

2827

Ніч із 3 на 4 червня на Хмельницькій АЕС видалась неспокійною. Персоналу станції та спецслужбам міста атомників довелося шукати на території велетенського об’єкту вибухівку. Приводом для тривоги стало попередження, що надійшло на електронну адресу колл-центру СБУ. У попередженні погрожували підірвати енергетичні об’єкти України, включаючи й ХАЕС.

І хоча зазвичай такі погрози не мають під собою реального підґрунтя, усе ж силовикам щоразу доводиться реагувати на них. Адже серед сотні оманливих повідомлень може виявитись одне, що містить реальну загрозу. Це той самий випадок, що незаряджена рушниця також може вистрелити.

По тривозі відразу були задіяні оперативні підрозділи та вжиті заходи, передбачені у таких випадках. Ввели посилений режим охорони ХАЕС, на під’їзних шляхах до атомної станції виставили поліцейські пости, а на вулицях Нетішина організували посилене патрулювання.

Дивіться також: Бути чи ні? У Хмельницькому розробили три сценарії для ХАЕС

Тим часом, оперативний персонал ХАЕС був зайнятий пошуками вибухівки на території станції. Довелося обстежити кожний закуток гігантського об’єкту. У підсумку, нічого схожого на вибухівку там не знайшли.

За результатами неправдивого повідомлення поліція відкрила кримінальне провадження. Якщо жартівника знайдуть, то йому буде непереливки.