Тижнева погода на Хмельниччині: буде прохолодно і місцями слизько

Чергового потепління, яке обіцяли тиждень тому, не буде

584

На Хмельниччину, таки, прийшла зима. Ще не така, щоб зі снігами по коліно і тріскучими морозами, але краяни вже відчули її холодний подих.

У наступні  сім днів синоптики не обіцяють нам ліпшої погоди. Лише в п’ятницю, у передостанній день осені,  усі синоптичні сайти віщують одноденний теплий сплеск. Денна температура 29 листопада підніметься до +7 +9  градусів. Однак вже у суботу ртутний стовпчик знову поповзе вниз. В останній день осені температура становитиме від -1 до +4 градусів.

У першу зимову ніч обіцяють -3 градуси. Не потішить теплом і перший день зими. На маківці короткого зимового дня температура становитиме від 0 до +2 градусів. Якщо додати до цього ще й пориви вітру, що в деякі дні досягатимуть 15 м/сек, то навряд чи буде комфортно.

На сьогодні  ж синоптики обіцяють максимальну денну температуру +1 градус, помірний вітер з південного сходу і похмуру погоду. Опади, якщо й будуть, то зовсім незначні. Однак цього вистачить, аби дороги вкрилися крижаною скоринкою і стало слизько. Отже, слід бути обачними і  пішоходам, і водіям, бо сезон підвищеного травматизму вже стартував.

Зате вже наприкінці цього тижня ми зустрінемо зиму і почнемо зворотній відлік до різдвяно-новорічних свят. До речі, на Хмельниччині, у Шепетівці, вже почали продавати ялинки.