У 2021 році у Хмельницькому розпочнуть змінювати Молодіжний парк

424

Зберегти первобутність та наповнити функціоналом. Нещодавно у мережі інтернет з’явилися візуалізація відпочинкових зон Молодіжного парку. Концепцію сучасного простору архітектори почали розробляти ще у 2016 році. Протягом двох років вони виносили пропозиції на розгляд та обговорення. Нині вже готові до виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Зберегти первобутність та наповнити функціоналом. У Хмельницькому презентували чергову концепцію Молодіжного парку. Вона більш близька до остаточного варіанту. Архітектори намагалися максимально зберегти існуючий ландшафт та підкреслити сильні сторони існуючоїзони. Тож, найбільше наповнення відпочинкової зони буде саме при вході до парку.

Також, там планують розташувати дитячий майданчик із природніх матеріалів. Він стане окрасою відпочинкової зони, і єдине, що буде створюватися фактично з нуля. Також архітектори помітили, що територія за волейбольним майданчиком частенько пустує.

Аби залишити існуючу атмосферу, переважну більшість дерев, яким понад 60 років, залишать на місці. А для створення відповідного паркового затишку насадять нових.

Міськрада готова розпочати виготовлення проєктно-кошторисної документації. Щоправда, зробити все і одразу не вийде. Тому прийнято рішення оновлювати територію поступово. Вже у 2021 році розпочнуть з головної алеї. Паралельно роботи із благоустрою  триватимуть і поблизу парку.