У Хмельницькому діти змагаються у футболі

501

Хто кращий? До Дня українського козацтва у Хмельницькому стартував турнір з дитячого футболу. Участь у змаганнях взяли вісім команд – це гравці з міста та області, а також гості з Хмільника. Самі ж футболісти чи не наймолодші – 2009-го року народження, втім гідну боротьбу та бійцівський характер діти продемонстрували.

У Хмельницькому День українського козацтва святкують і спортивно. Принаймні, з цієї нагоди спортивний клуб «Новатор» організував турнір з дитячого футболу.

Ну, а поки що, участь у змаганнях взяли вісім команд – це гравці з міста та області, а також гості з Хмільника. По суті, суперники сильні та кожен заслуговує на перемогу.

Самі ж учасники чи не наймолодші – 2009-го року народження, втім гідну боротьбу та бійцівський характер діти таки продемонстрували.

Особливо стараються новаторівці і тим самим готуються до міжнародного турніру, який, до слова, відбудеться наступного тижня у Вінниці.

Бонус за майбутню перемогу новаторівці вже отримали. Тепер справа за самими гравцями.

Ну, а поки що футбольні баталії тривають у Хмельницькому. І тим цікавіше, що явних фаворитів немає, а відтак і переможця спрогнозувати важко. Як кажуть самі футболісти, тут діє золоте правило – м’яч круглий, а гра покаже.