У Хмельницькому стартувала «Школа сучасних лідерів»

369

Гралися у стимуляційні ігри, вивчали основи психології та презентували себе – у Хмельницькому стартував третій етап «Школи сучасного лідера».  Цього разу активності навчали учнів профтехосвіти. Усього зібрали понад 70 учасників. Тренінг розрахований на три дні. Організатори проекту – Хмельницька міська рада. У виконавчому комітеті кажуть, усі зусилля спрямовані на виховання нової генерації активної молоді. Проект унікальний, аналогів в Україні поки що не існує.

Вони ледь знайомі, а вже повинні за 15 хвилин створити свою унікальну громадську організацію. Хмельницька міська рада взялася за виховання активної молоді.

Саме на об’єднання молоді і плідну співпрацю із органами місцевого самоврядування розраховують організатори громадсько-політичної студії  «Школа сучасних лідерів».  Тренінг відбувається вже у третє. Цього разу у Хмельницькій міській раді зібрали понад 70 учнів профтехучилищ обласного центру. Щоразу програму навчань адаптують під конкретну цільову аудиторію.

Найактивніших учасників «Школи сучасних лідерів» хмельницькі міські чиновники у майбутньому бачать і у своїх лавах. Зізнаються, молодих кадрів не вистачає.

Тренінг триватиме три дні. За цей час учні повинні опанувати багато практичних навичок, що згодяться для подальшої активної суспільно-полічної діяльності. На цьому проект не завершується, наступного разу «Школа сучасного лідера» відкриє свої двері для студентів коледжів.