У Хмельницькому з’явився «ТОР»

522

Попередньо у майже двадцяти містах України, а віднедавна і у нашому місті з’явився «ТОР». Підрозділ тактико-оперативного реагування створили при Управлінні патрульної поліції. Власне, основним його завданням і є допомога патрульним екіпажам, окрім того, забезпечення порядку при масових заходах. Наразі у хмельницький ТОР набрали тільки 17 осіб, втім налічуватиме підрозділ понад півсотні бійців.

Попередньо підрозділи тактико-оперативного реагування створили майже у двадцяти містах України, а  віднедавна «ТОР» з’явився і у хмельницьких патрульних. Разом з копами патрулювати місто торівці не будуть, основне їх завдання – забезпечення порядку при масових заходах.

Окрім того, торівці стануть реальною допомогою патрулям. На усі складні виклики, на кшталт криміналу, злісної непокори або масових бійок, поспішатимуть саме вони.

Якщо порушників виявиться більше, аніж патрульних в екіпажі, – також працюватиме «ТОР».

Незабаром хмельницький «ТОР» налічуватиме понад півсотні бійців, а поки що у підрозділ набрали 17-ть. Це колишні патрульні, котрі попередньо пройшли кілька етапів відбору.

Такий відбір далеко не усім під силу. Тому у новий підрозділ пройшли кремезні чоловіки або ж колишні спортсмени з лав патрульних.

Новостворені торівці вже пройшли курс навчання за американською методикою, а ось у повну силу запрацюють через місяць.