У Хмельницькому змагалися наймолодші джитсери

318

Ліга бразильського джиу-джитсу України стартувала. Перший її етап пройшов у Хмельницькому та об’єднав від наймолодших джитсерів до професійних бійців. Усіх учасників поділили за віком, ваговою категорією та рівнем підготовки. Це означає, що на татамі змагалися рівні з рівними, а не більш досвідчені бійці з новачками.

Майже три сотні джитсерів зі всієї країни. Усі вони з’їхалися до Хмельницького, бо ж саме з нашого міста стартувала Ліга бразильського джиу-джитсу. Перший її етап об’єднав від наймолодших джитсерів до професійних бійців. Усіх учасників поділили за віком, ваговою категорією та рівнем підготовки.

Катя Вєтрова стала переможцем першого етапу Ліги бразильського джиу-джитсу. До цього, каже дівчинка, неодноразово була учасником турнірів, втім ніколи не перемагала.

У своїй категорії Максим Коліщак – також переможець. Стати першим, каже боєць, було нескладно.

Участь у першому етапі змагань взяли не тільки хмельничани, а й спортсмени з інших міст. Кропивницький, до прикладу, представляють 36 джитсерів. Усі, як один, налаштовані на перемогу.

Ці змагання, до слова, відрізняються від попередніх. Все тому, що учасниками Ліги можуть стати тільки ті, котрі займаються винятково бразильським джиу-джитсу, у жодному разі – іншим видом бойового мистецтва. А ще тут організовують турніри, аби на татамі змагалися рівні з рівними, а не більш досвідчені бійці з новачками. Сама Ліга бразильського джиу-джитсу України з’явилася тільки цього року, втім вже об’єднала кілька областей. Одна з них – Івано-Франківська. У першому етапі змагань цей регіон представляли понад півсотні спортсменів.

Другий етап, до слова, пройде в Івано-Франківську, потім ще кілька – у інших містах. Після усіх змагань, відбудеться фінал, де визначать найкращих джитсерів, які б представляли країну на міжнародному рівні.