У Хмельницькому змагалися винахідники

495

Рибацький будинок, автомийка, теплиця та енергозберігаюча кришка. У Хмельницькому змагалися школярі-винахідники – це кілька десятків талановитих дарувань зі всієї області. Кожен з них презентував та захищав багаторічну працю – науково-дослідницьку, винахідницьку або раціоналізаторську розробку.

Ярослав Пастух – винахідник з Кам’янця-Подільського. На конкурс юних талантів приїжджає втретє і, традиційно, не з пустими руками. Так цьогоріч привіз ручну автомийку.

А ще, каже Ярослав, цю розробку можна використовувати у городництві та, навіть, садівництві. Винахід ближче до оселі, а точніше кухні, презентує також кам’янчанка Іра Олійник.

А ще тут є рибацький будиночок, дерев’яний затиск або, навіть, міні-теплиця. Фактично у Хмельницькому змагалися школярі-винахідники зі всієї області. Кожен з них презентував та захищав багаторічну працю – науково-дослідницьку, винахідницьку або раціоналізаторську розробку.

Попередньо, робота кожного з учасників стала кращою у школі, потім – у районі, а тепер конкурує з іншими на обласному рівні. А ось переможці обласного конкурсу вже захищатимуть честь Хмельниччини на рівні країни.