У Хмельницькому агітаційним банерам дадуть друге корисне життя.

127

Банер перетворюється на екоторбу! У Хмельницькому відпрацьовані банери пустять на сумки. Профінансує ідею міська рада. Вартість проекту близько 50-ти тисяч гривень. На ці гроші створять дві сотні унікальних «бананок», сумок для пікніків, господарських торб і рюкзаків. Вироби роздадуть на день Незалежності.  Таким чином планують вкотре підтвердити екологічне спрямування Хмельницького, а заодно створити ще один бренд модних і практичних речей.

Світловідбивні бананки, торби для змінного взуття, кошики-трансформери для пікніків, рюкзаки і фен-торби для модниць. Хмельницькі відпрацьовані банери пустять під ніж закрійників і створять практичні та, головне, екологічні сумки.

Зокрема оці бананки виготовлені з рекламних банерів одного з операторів мобільного зв’язку. Також під ніж пустять музичні та фестивальні. Утім, головну ставку активісти роблять саме на політичні банери. Кажуть, в кожного такого екземпляру буде унікальний  і дизайн, і вигляд.

За умовами проекту мають відшити 200 виробів. Презентуватимуть колекцію у серпні на фенш-фестивалі «МоДні». А вже під час святкування Дня Незалежності першу партію екосумок роздадуть хмельничанам на конкурсній основі.

Автор ідеї ділиться, надихалися відомим голландським брендом подібних аксесуарів, які відшиваються з тентів для фур.  До слова, закордоном вже давно сповідують філософію свідомого споживання та екологічності  та ще й непогано на цьому заробляють, бо ціна за торбу стартує від 200-т євро. Утім, завдання хмельницького проекту розповісти, що екологічність це модно і практично.