У Хмельницькому борються з паркуванням в пішохідних зонах

На вулицях міста встановлюють антипаркувальні обмежувачі

694

ВСЕ ВІДЕО НА НАШОМУ КАНАЛІ

У Хмельницькому міська влада намагається перешкодити створенню паркувальних місць у пішохідних зонах. Задля цього в місцях, які найбільше до вподоби любителям незаконного паркування, встановлюють обмежувальні стовпчики. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.

Так міська влада почала реалізацію проекту “Пішохідна зона – не паркувальний майданчик і не проїжджа частина”, кошти на який виділяються з Бюджету участі, який становить 97230 гривень. Автор проекту написав та запропонував його через досить відчутну актуальність цього питання в місті Хмельницькому. Багато водіїв постійно порушують відповідні правила дорожнього руху. А саме – припарковують свої транспортні засоби на тротуарах та зелених зонах, що створює деякі незручності для пішоходів.

В обґрунтуванні проекту зазначається, що нерідко така поведінка призводить не тільки до незручностей, а й до конкретних збитків. У деяких випадках руйнується частина зелених насаджень, пошкоджується бруківка чи інші види тротуарного покриття, яке призначене для пішоходів, а не навантажень, спричинених важким транспортом. Окрім цього слід відокремити аварійні ситуації, які теж мають своє місце в цій проблемі.

“Хамство та погрози у відповідь на зауваження небайдужих громадян, ускладнення руху пішоходів та унеможливлення пересування батьків з дитячим візком та людей з інвалідністю – усе це наслідки описаної проблеми, котрі легко вирішуються реалізацією даного проекту”, — пояснює автор.

Читайте також: На Хмельниччині засудили байкера, який скоїв летальну ДТП із двома загиблими

Так міська влада вирішила, що встановлення 113 спеціальних обмежувачів у різних локаціях обласного центру перекриють порушникам доступ до місць не призначених для паркування. Зокрема мова йде про заїзд автомобілів на тротуари на вулицях Соборній, Вайсера, Кам’янецькій, Проскурівського підпілля, Староміській, Курчатова. Роботи працівники підрядного підприємства розпочали з вулиці Соборної.